Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для дітей. ВДНХ, Київ від Склянка мрій

Організація квесту для малюка – завдання непосильне для тих, хто не має такого досвіду, великої фантазії, педагогічної освіти та організаторських навичок. Навіть якщо спробувати зробити квест своїми руками, можна просто зіпсувати дитині свято або потрапити в казусную ситуацію. Агентство «Склянка Мрій» допоможе Вам зробити гру незабутньою і візьметься за її організацію під ключ. Це означає:

  • Нам потрібна лише коротка бесіда, щоб скласти чітку концепцію гри і адаптувати її під Ваших дітей;
  • Ми працюємо самі і не залучаємо Вас в ході організації. Можете сміливо займатися своїми справами – ми Вас не чіпаємо;
  • Професійні педагоги з освітою і досвідом організації дитячих заходів врахують всі нюанси, тому переживати не варто ні за один аспект.
  • Щоб замовити квест для дітей на ВДНГ в Києві, Вам потрібно лише подзвонити нам і узгодити деталі. Решта за нами!

Чому саме квест – найкращий спосіб провести час для малюка:

фото квест на день народження

 

  • Квест – це цікава гра-загадка, в ході якої малюкові потрібні логіка, інтелект, вправність, лідерські якості та вміння працювати в команді. Якщо він ще з чимось не знайомий, він отримає це в процесі гри;
  • Всі діти можуть згуртувати навколо себе команду й виявити все найкраще, що в них є;
  • Майстер-класи та шоу-програми, які наші люди влаштовують для дітей, покликані надихнути і порадувати дитину, здивувати його і прищепити любов до науки і мистецтва.


Навколо Ваших дітей весь час гри будуть знаходитися наші квестери, які допоможуть вирішити складні, непосильні завдання (хоч таких і не буде, т. к. сценарії пишуться індивідуально для кожної дитини), підтримають малюка в будь-якому рішенні, допоможуть направити на вірний шлях і захистять малюка від небезпеки.

Телефонуйте нашим фахівцям в будь-який час, замовляйте квест для дітей на ВДНГ і даруєте дитині незабутні дитячі враження!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner