Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест виїзної для випускників від Склянка мрій

Хочете зробити хороший свято для випускників, але не знаєте з чого почати? Просто зателефонуйте в агентство «Склянка Мрій» - цього достатньо, щоб порадувати дітей, подарувати їм яскраві враження та організувати дитяче свято без турбот для себе.

Ми знаємо, як організувати квест по місту для випускників та зробити це під ключ! Це означає, що ми не відриваємо турботливих батьків від важливих справ і беремося за підготовку комплексно: розробляємо сценарій заходу, проводимо конкурси, концепцію, головоломки і загадки, готуємо для дітей підказки, майстер-класи, яскраві шоу і круті призи за перемогу в конкурсі.


Чому саме ми повинні організувати виїзний квест для випускників?

фото міський квест для дітей

 

  • Нашими фахівцями є професійні педагоги з вищою освітою;
  • Наша команда довгий час працює в сфері дитячих свят і провела понад 200 свят у Києві та області;
  • Репутація агентства біжить вперед нашої роботи. Жоден клієнт не залишився незадоволений нашим заходом;
  • Діти отримають яскраві враження від незвичайного, але дуже цікавого святкування випускного.


Крім того, що грати з нами в квест цікаво, діти отримають можливість використовувати свої кращі навички та знання, отримані під час навчання. Для вирішення наших загадок потрібно кмітливість, винахідливість, інтелект та великий багаж знань – кожен квест пишеться індивідуально, тому в даному випадку він буде розрахований на те, що учасники засвоїли шкільну програму.

У будь-якому випадку, поруч з дітьми постійно перебувати наші квестовики, які допоможуть вийти зі скрутної ситуації і дійти до кінця!

Зателефонуйте в наше агентство, замовте виїзної квест для випускників, розкажіть про своїх дітей і узгодьте приблизне місце проведення квесту – іншим займаємося ми підготуємо для

Ваших дітей яскраві емоції, круті головоломки, повну гаму вражень і пам'ятні спогади, які уміщені в один цікавий квест!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner