Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест-питання для дітей від Склянка мрій

Цікавий квест – ціле мистецтво. Потрібно знати, який задати питання дитині на квесті, в який час і в якому віці повинен бути малюк для певного питання. Потрібно володіти педагогічними та організаторськими талантами, щоб не зіпсувати малюкові настрій, а також мати велику матеріально-технічну базу, щоб правильно оформити і стилізувати квест.

Все це є в агентстві «Склянка Мрій», яке готове організувати для малюка бездоганний свято в Києві та Київській області! Якщо ви не знаєте, яке питання поставити дитині на квест, запитайте допомоги у нас!

 
Ми пропонуємо:

фото квест на природі

 

  • Яскраві головоломки, повні таємниць, загадок і дивних рішень;
  • Цікаві майстер-класи, які допоможуть малюкові отримати масу нових знань, навичок та вражень;
  • Круті шоу-програми, повні феєричних елементів і уявлень.

 
Які питання для дітей будуть на квесті?

фото дитячий квест на природі


Ми розробляємо всі сценарії і завдання для головоломок в індивідуальному порядку, тому заздалегідь дати відповідь на це питання неможливо. Ми гарантуємо, що для кожного малюка питання будуть ставитися на основі його знань, віку, уподобань та хобі. При цьому, вони можуть трохи виходити за рамки знань дитини, але всю необхідну інформацію можна буде отримати в ході квесту, що робить його розвиває і цікавішим!

Ми займаємося організацією квестів під ключ, тому звільняємо батьків від тягаря турбот і клопоту з підготовки заходу. Займайтеся своїми справами, поки ми напишемо сценарій, придумаємо квест-питання, підготуємо головоломки, завдання і реквізит.

Дзвоніть нам заздалегідь – у нас досить щільний графік, і ми хочемо, щоб ви туди точно потрапили!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner