Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Цікавий квест. Пошук подарунка дитині на день Народження від Склянка мрій

Що може бути цікавіше для сучасного малюка, ніж знайти крутий подарунок на свій день Народження? Це кращий спосіб захопити її грою – мета у вигляді подарунка інтригує, робить гру цікавою і ставить перед малюком чітку мету, якої хочеться досягти за будь-яку ціну! Такий мотиватор зробить відчуття від гри особливо гострими, змусить застосувати інтелект, логіку, кмітливість, кмітливість і вправність, щоб добути справедливий подарунок!

Минув час, коли малюка влаштував би аніматор для дитини на день Народження. Квест – ось нова іграшка, про яку всі мріють!


Чому саме агентство «Склянка Мрій»?

фото квест на день народження дитини

 

  • Ми працюємо по Києву та Київській області і готові влаштувати свято в будь-якому місці: на природі, в лісі, в квартирі або в кафе – будь-яка Ваша забаганка буде прийнята «на озброєння» нашими сценаристами;
  • За більш ніж 200 дитячих свят організованих нами, жодна дитина не залишився без щасливої усмішки і радісних спогадів;
  • Професійні педагоги-квестовики, які розробляють і ведуть гру, завжди допоможуть дитині знайти вірне рішення і пройти весь шлях до кінця та з гарним настроєм;
  • Організація свята здійснюється під ключ. Це означає, що на нас лягають всі обов'язки по підготовці заходу, а Вам необхідно лише приділити нам 15 хвилин часу для бесіди, щоб розповісти про дитину, подарунок, вибрати сценарій і місце проведення свята.


У ході квесту дитина зможе не тільки отримати масу емоцій і заповітний подарунок, але і розвине в собі кращі якості, отримає масу нових корисних знань, які знадобляться йому і в навчанні, і в майбутній роботі!


Як замовити квест на день Народження дитини?

фото дитячий квест на день народження


Щоб зробити замовлення, просто зателефонуйте нашому менеджеру, розкажіть про малюка, його віці, захоплення, дайте інформацію про подарунок і місце проведення заходу. Ми організуємо все на вищому рівні, і дитина буде іскрити щастям після проведення нами гри!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner