Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий квест. Варіанти від Склянка мрій

Агентство «Склянка Мрій» - це справжнє джерело цікавий ідей для дитячих свят і багатих можливостей щодо їх організації. У нашому розпорядженні знаходяться:

  • Професійна команда квестовиков-педагогів, яка може знайти підхід до будь-якій дитині і створити йому захоплююча пригода в будь-якій ситуації;
  • Величезний досвід роботи, який дасть нам можливість гарантовано порадувати дитину, організувати свято на вищому рівні;
  • Величезна матеріально-технічна база, яка дозволяє працювати в будь-яких локаціях, і створювати свята на будь-який смак;
  • Варіанти квестів для дітей дуже різноманітні, і що ще краще, ми можемо написати для Вашої дитини унікальний сценарій на основі його уподобань, віку і хобі.


Варіанти квестів для дітей

фото квест на свято


Найбільш популярними варіантами в нашому агентстві є:

  • Проведення заходу будинку;
  • Організація свята для дітей на природі;
  • Виїзди в ресторан, боулінг, картинг і дельфінарій.


Ми влаштовуємо класні піратські, музичні і спортивні квести, і готові розглянути будь-яка інша пропозиція дбайливих батьків. Ми впевнені, що ви краще знаєте, що підходить Вашій дитині, і прислухаємося до всіх Ваших побажань.

Діти отримують велику перевагу, святкуючи свято у вигляді квесту. Під керівництвом чуйних педагогів у нашій грі діти можуть розвиватися, формувати кращі якості, опинившись в епіцентрі незабутнього пригоди і розгадавши всі таємниці всесвіту, задумані нашими сценаристами.

Але, крім цього, ми працюємо тільки під ключ, що дуже важливо для ділових батьків. Не відволікаючи Вас від справ, свято буде підготовлений і організований в кращому вигляді! Написання сценарію, підготовка головоломок і призів, замовлення місця проведення – все це здійснюється відразу після Вашого дзвінка нашого менеджера та узгодження деталей свята.

Телефонуйте, ми завжди раді подарувати яскраві враження маленьким киянам і влаштувати їм справжнє свято у формі квесту!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner