Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий міський екскурсійний квест від Склянка мрій

Організація дитячого квесту – справа непроста. Необхідно витратити масу вільного часу, якщо воно взагалі є, володіти бурхливою фантазією, організаторськими та педагогічними навичками. Тільки так можна зробити якісний та цікавий квест для дитини. А якщо Ви хочете, щоб квест був ще і екскурсійним, то знадобляться ще й знання та навички екскурсовода. Звичайним середньостатистичним батькам таке не під силу, тому агентство «Склянка Мрій» пропонує Вам свої послуги.

Ми організовуємо круті екскурсійні квести для дітей у Києві та Київській області, і допомагаємо дітям ближче пізнати свої рідні краї в дуже цікавій ігровій формі.

Квест – це:

  • Цікаві головоломки, які дають дітям можливість отримувати нові знання та навички: лідерство, кмітливість, винахідливість і відповідальність;
  • Круті майстер-класи, які просто вражають уяву дітей, дарують їм масу нових знань та навичок з різних галузей науки і мистецтва, в залежності від того, що Ваша дитина любить;
  • Цікаві шоу, які дуже важко забути ще довгий час після заходу;
  • Можливість подивитися місто, ознайомитися з його історією у самій цікавій формі пригоди.


Наші фахівці пропонують організацію екскурсійної квесту для дітей у Києві під ключ. Це означає, що ми самі напишемо сценарій, самі готуємо конкурси, самі розробляємо маршрут екскурсії у відповідності з узгодженим місцем проведення та вашими побажаннями.

Наші фахівці вже організували понад 200 свят для дітей Києва, і володіють вищою освітою у сфері педагогіки, тому ніяких проблем з проходженням квесту, настроєм або безпекою у малюка не буде – гарантуємо!


Квест для дітей екскурсійний, міський. Як замовити?

фото міський квест для дітей


Просто зателефонуйте нашим менеджерам, розкажіть про дітей, вік та інші особливості і чекайте наміченого дня. Буде цікаво, круто і пізнавально!

Тільки телефонуйте нам заздалегідь – графік дуже щільний, і Вам обов'язково треба в нього потрапити!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner