Кошик
114 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Міський квест в Києві від Склянка мрій

Міський квест – це один з найсучасніших способів розваги не лише для дорослих, але і для дітей. Час звичайних аніматорів, ряжених у мультиплікаційні костюми, минув, і їм на зміну прийшли цікаві, розвиваючі ігри, які занурюють дитини в незабутню пригоду – квести.

Ми готові запропонувати Вам кілька сотень різних варіантів квестів для дітей, але одним з найкращих рішень стане міський квест для підлітків в Києві. Це унікальна можливість подарувати дитині круте пригода, одночасно з цим дати можливість розвинути в собі кращі риси характеру та отримати масу нових знань.


Квест – це:

фото міський квест

 

  • Головоломки, які допоможуть дитині проявити всі свої знання і навички, розвинути здатність приймати рішення, брати відповідальність, отримати вправність, кмітливість і винахідливість;
  • Завдання, в яких необхідно демонструвати лідерство і працювати в команді;
  • Майстер-класи, які дозволять набрати масу нових знань, освоїти нові навички з областей науки, техніки і мистецтва;
  • Шоу-програми, роблять свято незабутнім і привабливим.


Міський квест для підлітків в Києві під ключ

фото квест для дітей в місті


Наші фахівці займаються організацією заходів під ключ. Ми самостійно напишемо сценарій, придумаємо конкурси та подбаємо про всі нюанси квесту, не відриваючи батьків від важливих справ, проведення часу з сім'єю і інших турбот.

У нашому штаті працюють справжні фахівці із педагогічною освітою, які організували понад 200 квестів на території Києва та Київської області, тому здатні знайти підхід до будь-якій дитині, допомогти йому впоратися з нашими завданнями, подолати всі перешкоди і дістатися до фінішу за пам'ятними подарунками. При цьому дитина буде в цілковитій безпеці протягом всієї гри під наглядом квестовиков.

Зателефонуйте нашим менеджерам, узгодьте дату проведення квесту, уточніть вік і стать дитини, виберіть місце проведення свята і залишиться просто дочекатися, поки квестовики не організують для Вас незабутнє свято.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner