Кошик
114 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Розважальна програма на дитячий день Народження від Склянка мрій

Чому організацією свята Вашого малюка повинні зайнятися саме наші фахівці? Ми – команда професійних педагогів, які провели більше 200 свят на території Києва і області. У нас величезний досвід роботи, купа ідей для Вашого свята, адаптовані під будь-який вік головоломки і купа яскравих емоцій для дитини.

Розважальна програма на дитячий день Народження може складатися з найрізноманітніших речей:

  • Майстер-класи з різних галузей науки, техніки і мистецтва, в залежності від уподобань Вашої дитини;
  • Головоломки, розраховані на прояв інтелекту, винахідливості та інших рис характеру дитини дозволять йому придбати якості, які знадобляться у майбутньому;
  • Загадки і таємниці, відповіді на які стануть призами за проходження квесту поряд з іграшками та іншими яскравими подарунками.


Чому саме наше агентство?

фото дитяче свято

 

  • По-перше, немає в Києві інших агентств, які організовували б свята, подібні нашим. А звичайна анімація вже не викликає такого захоплення ні в дітей, ні батьків.
  • По-друге, ми працюємо під ключ, а значить, здатні позбавити батьків від переживань і головного болю на рахунок організації заходу. Всі турботи по підготовці сценарію, місця і реквізиту ми візьмемо на себе.
  • По-третє, наші фахівці мають не тільки педагогічну освіту, але і досвід роботи з дітьми і знають, де потрібно підтримати дитину, де підказати, а де вберегти його від неправильних кроків, і роблять це дуже тактовно.


Як замовити розважальну програму для дитини?

фото квест для дітей 


Щоб здійснити замовлення, зателефонуйте в наш офіс, поговоріть з менеджером-квестором, розкажіть деталі і ми приступимо до написання сценарію. Обіцяємо, що в заповітний день дитина буде в повному захваті, зможе реалізувати кращі якості, вирости в ментальному та інтелектуальному плані і запам'ятати щасливий свято на все життя!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner