Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Проведення дня Народження дитини. Київ від Склянка мрій

Проведення днів Народження дітей у Києві, на Подолі, Троєщині та інших районах міста – це прерогатива агентства дитячих свят «Склянка Мрій». На відміну від усіх наших конкурентів, ми не працюємо з класичними аніматорами, а пропонуємо принципово новий підхід до організації дитячих заходів.


Що ми пропонуємо на проведення дня Народження дитини в Києві?

фото квест на природі


Квести, квести і ще раз квести! Це інтерактивна, унікальна гра, яка дозволить дитині зануритися в яскрава пригода, взяти участь у розкритті вселенських таємниць, розгадувати безліч головоломок, взяти участь у яскравих дивовижних майстер-класах та подивитися на незабутні шоу від наших фахівців.

Квест дозволить дитині розкрити свої найкращі якості, набратися нових знань, отримати навички, які знадобляться в реальному житті. Саме тому, найкраще проведення днів Народження для дітей в Києві – це квести від команди «Склянка Мрій».


Чому саме ми?

фото дитяче свято

 

  • Ми – команда педагогів-квестовиков, яка здатна знайти підхід до будь-якій дитині, підтримати його в прийнятті правильних рішень і привести до перемоги у квесті;
  • Кожна гра для малюків пишеться індивідуально, на основі віку, захоплень і уподобань дитини;
  • Всі головоломки та завдання є развивалками, які допоможуть дитині виробити почуття відповідальності, підтримки та командної роботи, навчитися бути лідером і отримати величезний багаж нових знань.


Як замовити найкращий день Народження дітям у Києві?

фото квест для дітей


Щоб зробити замовлення, потрібно подзвонити нашому менеджеру і відповісти на декілька простих уточнюючих питань:

  • Місце проведення свята;
  • Вік, стать та інтереси дитини;
  • Бажана стилістика проведення свята;
  • Деякі інші питання.


Після отримання базової інформації наші фахівці почнуть писати сценарій для свята, і приїдуть на Ваше заходи в повній готовності. І ми гарантуємо, що у вечір Дня Народження малюк буде дуже щасливий, обдарований подарунками і віддячить Вас щасливими очима!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner