Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Проведення дитячого дня Народження вдома від Склянка мрій

Проведення дитячого дня народження будинки, один з найбільш простих, доступних і зручних варіантів організації іменин для малюка. Потрібно лише створити святкову обстановку в домашніх умовах, щоб заповітний і довгоочікуваний день не став для малюка буденним і простим. Саме для цього і потрібна команда квестовиков з агентства «Склянка Мрій».

Ми організовуємо унікальні свята – цікавих квестів в ігровій формі, приурочених до свята дитини, в Києві більше ніхто не організовує. Ми переступили через класичних аніматорів, і перетворюємо святкування в цей розвиваючий комплекс-квест, де дитина може:

  • Познайомитися з улюбленими персонажами мультиків в ігровій формі, і самому стати першовідкривачем і випробувачем;
  • Познайомитися з хімічними елементами і законами фізики, дізнатися багато нового про навколишній світ, згадати почуте раніше про тварин, планет та інших навколишніх речах;
  • Розвинути навички лідерства та командної роботи, почуття плеча і відповідальності, кмітливість і винахідливість.
  • Застосувати отримані знання для вирішення цікавих завдань, поставлених педагогами-квестерами нашого агентства.


Результатом квесту стане безумовна перемога малюка у всіх іграх, і за кожен успіх дитини покладається приємний сюрприз! Крім того, що він отримає хороші і корисні навички і знання, він зможе застосувати їх через 10 і 20 років будучи дорослою людиною.


Замовити свято в «Склянці Мрій»

фото квест на день народження


Ще не знаєте, як відзначати дитячий день народження вдома на десятиліття, п'ятиріччя або п'ятнадцятиріччя? У нас в агентстві знайдуться рішення для дітей будь-якого віку!

Ми беремо організацію свята під ключ, готуючи все заздалегідь. У заповітний день ми приїдемо, привеземо Вам сценарій і візьмемо все необхідне для організації свята. При цьому, підготовка не потребуватиме багато часу.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner