Кошик
114 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Київ. Проведення дитячих свят від Склянка мрій

Щоб зробити яскравий захід на іменини дитини, батьки повинні зіткнутися з великими організаційними труднощами. Потрібно організувати місце проведення свята, продумати сценарій для дитини, замовити необхідний реквізит, купити подарунки і зробити безліч інших дрібних справ. Якщо у Вас немає вільного часу, або хочеться уникнути метушні, можна звалити всі зобов'язання на агентство «Склянка Мрій» - ми організуємо унікальних свято для дитини у вигляді квесту. Гарантуємо, що дитина захоче добавки і попросить ще!


Чому проведення дитячого дня народження в Києві у вигляді квесту так популярно?

фото квест на природі


Наші квести несуть в собі не тільки розважальну мету, але і перш за все, розвивають дитину. Всі головоломки, які наші квестери розробляють для дітей, засновані на їх вік, уподобання і навичках, тому будь-яке завдання дитині під силу. Але, для її вирішення потрібно освоїти нові цікаві знання, вдосконалити навички кмітливості, винахідливості і лідерства.
Один-два наших свята, і дитина зможе демонструвати куди великі успіхи в розвитку, а також буде морально готовий до дорослого життя. Ми не тільки розвиваємо малюка, але і готуємо його характер до успіхів і досягнень у світі дорослих. У малюка буде привід сказати спасибі мамі і татові не тільки безпосередньо після квесту, але і через 20 років, коли отримані навички допоможуть йому у вирішенні непростих життєвих завдань.

Наші заходи включають в себе наступне:

  • Цікавий комплексний квест, що складається з різноманітних конкурсів і завдань, що ведуть до досягнення спільної мети – перемоги у квесті і розгадки основної таємниці;
  • Яскраві і пам'ятні подарунки за маленькі перемоги і великий приз за вирішення всього квесту;
  • Незабутню гаму емоцій і позитивний заряд енергії на довгий час для Вашої дитини;
  • Дивовижне пригода в чарівному світі науки, ігор і загадок.


Проведення дитячих свят у Києві з агентством «Склянка Мрій»

фото дитячий квест


Для того щоб замовити проведення заходу у наших квестерів, потрібно зателефонувати до компанії, розповісти про свою дитину, вибрати місце проведення разом з менеджером, узгодити дату і розповісти про свої уподобання.

Після цього ми почнемо писати сценарій, організуємо реквізит, складемо маленькі завдання для дитини, які йому вирішити буде під силу, і розробимо спільну концепцію заходу. До дня іменин ми підійдемо у всеозброєнні і будемо щасливі порадувати Вашого малюка!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner