Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Свято для дитини. 7 років від Склянка мрій

7 років – це не ювілей, але дуже важлива подія в житті кожної дитини. Саме цією датою ознаменований перехід від дитячого садка в школу – новий головний біль для батьків. Але, напередодні свята не це найголовніше. Потрібно подбати про те, щоб свято пройшло на ура, і у малюка залишилися найяскравіші враження.


Що пропонує наша команда:

фото дитяче свято

 

  • Індивідуальний підхід до кожної дитини;
  • Розробку цікавих квестів в самій різній стилістиці;
  • Цікаві головоломки, конкурси та завдання;
  • Гарантовану перемогу у квесті.


В ігровому процесі дитина зможе відчути себе справжнім першовідкривачем, мандрівників і дослідником. Він зможе пізнавати таємниці і нові знання, формувати нові риси характеру, а такжеполучит заряд самовпевненості перед навчанням.

Батьки ж у свою чергу, отримають свободу від організації заходу, можливість зайнятися своїми справами. Зрозуміло, щоб підтримати дитину, в день народження доведеться звільнитися, але це набагато краще, ніж цілий тиждень займатися святом.


Чому саме ми?

фото квест на природі


Професійна команда педагогів-квестерів з вищою освітою і великим досвідом роботи вже провела кілька сотень свят в Києві та області, і ще жодного незадоволеного клієнта не було. Всі діти залишаються вкрай щасливими, задоволеними і радісними!

Щоб замовити свято дитині на 7 років, Вам необхідно зателефонувати до нас в офіс, узгодити деталі події, оформити контракт і дочекатися, поки наші фахівці проведуть Вам свято у встановлений час у святковий день.

Повірте, дитина буде в захваті, зможе навчитися дуже багато і щиро віддячить батьків посмішкою та добрим поводженням!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner