Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Організація новорічного свята для дітей. Київ від Склянка мрій

Організація новорічного свята для дітей в Києві – це наш коник! Професійні квестери-аніматори підготують для Вашої дитини унікальний квест, в ході якого він зможе взяти участь у розкритті чарівних таємниць, отримати відповіді на загадки всесвіту і заробити купу новорічних подарунків. Більш того, в ході нашого заходу, квестери представлять:

  • Унікальні майстер-класи, приурочені до новорічних свят і відповідні тематиці заходу;
  • Складні і прості головоломки, в ході яких дитина потренує кмітливість, гостроту розуму, кмітливість та інтелект;
  • Завдання, що дають можливість працювати в команді, проявити лідерство і можливість навчитися бути відповідальним за прийняті рішення.


Незважаючи на всю серйозність вищезазначеного, для дитини все буде максимально цікаво і непомітно. Ігрова форма квесту дозволить йому зосередити усі внутрішні зусилля непомітно для себе.


Організація новорічних свят для дітей. Київ

фото дитяче свято


Якщо Ви хочете замовити організацію свята з фокусами для дітей 4 класу, або більш серйозний захід для дітей постарше з конкурсами та головоломками, Склянка Мрій готова прийти Вам на допомогу!

Ми робимо класні заходи під ключ, не відриваючи батьків від важливих справ. Перед новим роком потрібно купити ялинку, прикрасити її, закрити річні звіти на роботі, зробити кілька цікавих покупок на подарунки і ще сотню інших справ.

Ми робимо все, щоб свято пройшло за заздалегідь запланованим сценарієм і для цього:

  • Підготуємо чіткий сценарій з таймінгом;
  • Розробимо конкурси для одного або кількох хлопців;
  • Організуємо для Вас місце проведення свята і всі дрібні нюанси.


Замовити наші послуги дуже просто! Зателефонуйте в агентство, узгодьте всі нюанси з нашим менеджером, виберіть сценарій і призначте дату – ми будемо раді подарувати Вашій дитині щасливі спогади на все життя!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner