Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Організація дитячого свята від Склянка мрій

Організація дитячих днів народжень – наш коник! За довгі роки роботи ми провели не одну сотню іменин, і жодного разу нам не доводилося червоніти перед замовниками і їх маленькими іменинниками. Навпаки. Діти залишаються дуже задоволеними нашими заходами, а батьки вдячні нам за чудовий день, наповнений радісними емоціями дитини.

Організація дитячих заходів здійснюється нами максимально якісно, професійно і під ключ. Звертаючись у Склянку Мрій, Ви отримуєте в своє розпорядження команду квестерів-педагогів, які можуть знайти підхід до будь-якій дитині, знають коли потрібно допомогти у вирішенні завдання, а коли надати дитині можливість діяти самостійно!


Що ми пропонуємо:

фото квест на природі

 

  • Логічно продуманые квести, участь в яких незмінно веде дитину до перемоги;
  • Головоломки, які передбачають класні призи і подарунки, за кожен пройдений етап квесту;
  • Круті майстер-класи та яскраві шоу-програми, які не залишать байдужими не тільки дітей, але і їхніх батьків.


Самий крутий дитяче свято. Організація

фото дитячий квест


Організація днів народження дитячий здійснюється нами виключно під ключ, тож турботливі батьки можуть спокійно спати по ночах і безтурботно займатися своїми справами в денний час доби. Всі турботи з пошуку місця проведення заходу, написання його сценарію та організації реквізиту ми беремо на себе!

Чому дитячі свята, організація яких є основним видом нашої діяльності, повинні замовлятися саме в агентстві «Склянка Мрій»?

  • Ми маємо в своєму розпорядженні штатом педагогів-квестовиков, сценаристів і режисерів, які мають багаторічний досвід роботи і велику яскраву фантазію;
  • У нашому розпорядженні костюми, реквізит, необхідні для дослідів хімічні елементи і речовини, різні предмети для дослідів і багато іншого;
  • Безмежні варіанти написання сценаріїв для Вашого квесту!


Організація дитячих свят, від д до Нового Року, замовляється у нашого менеджера в телефонному режимі. Узгодьте деталі свята, вкажіть дату заходи і ми будемо у всеозброєнні до наміченої Вами дату!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner