Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Організація дитячих свят. Київ. Позняки від Склянка мрій

Організувати дитячий день народження на Позняках в Києві своїми зусиллями – непросто. Потрібно підібрати місце, написати чіткий сценарій, прописати ролі, придумати завдання, конкурси, підібрати призи і ще сотня дрібниць, зробити які не маючи часу і досвіду не під силу ні одній людині. Але, якщо за справу береться професійна команда квестерів-педагогів, свято пройде просто «на ура».

Команда агентства «Склянка Мрій» пропонує саме такі послуги маленьким киянам. Ми організуємо дитячий день народження в Києві на Позняках у формі квесту. Чому ми обрали саме такий формат?

  • Це цікаво і захоплююче. Купа цікавих завдань, класні призи, таємниці і дивовижні розгадки;
  • Можливість розвинути дитину, дати їй нові знання;
  • Прояв і освоєння дитиною кращих людських якостей: спритність, відповідальність, впевненість у своїх силах, рішучість і відвагу.

Дітлахи зіткнуться з дивовижними майстер-класами, зможуть пройти весь шлях на шляху до розгадки основної таємниці і перемогти!


При цьому, всі етапи проходження квесту будуть контролювати наші квестери, які і зроблять його унікальним і цікавим. Всі володіють педагогічною освітою і здатні підтримати дитину, спрямувати його в правильне русло, тактовно вберегти від неправильних рішень і невдач.


Як замовити свято в нашому агентстві?

фото дитячий квест


Працювати з нами просто та швидко. Навіть якщо Ви не маєте в своєму розпорядженні великою кількістю вільного часу, 5 хвилин, щоб зателефонувати з нами, розповісти про дитину та узгодити деталі свята, знайдеться у кожного!

У свою чергу, ми візьмемося за організацію дитячого дня народження на Позняках у Києві під ключ, і позбавимо Вас від зайвих турбот. Телефонуйте, ми подаруємо дитині гаму вражень і радісні спогади на довгі місяці!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner