Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Організація Віп дитячого свята від Склянка мрій

Дитячий день Народження ВІП – це пригода, в якому дитина ні в чому не потребуватиме: ні подарунків, ні пригод, ні в емоціях, і наша команда може організувати Вам саме таке свято!

Команда квестовиков-педагогів напише для Вашого малюка унікальний сценарій, завдяки якому дитина опиниться в епіцентрі пригоди, вибратися звідки можна тільки своїми зусиллями: розгадуючи загадки, перемагаючи в конкурсах, долаючи головоломки і лабіринти!


Почім квест – це найкращий спосіб святкувати ІН дитини?

фото дитячий квест

 

  • Квест – це цілісна, комплексна гра, кожен етап якої наближає дитину до розгадки або дає йому нові знання і навички;
  • У ході квесту малюк може розвиватися, рости, отримувати нову інформацію, нові скіли;
  • Кожне завдання спрямоване не тільки на розвагу малюка, але і на його розвиток: вияв спритності, кмітливості, інтелекту і логіки обов'язково для проходження нашого квесту.
  • Дитина зможе стати лідером команди, відчути відповідальність, навчиться приймати рішення.


І все вищеперелічене буде «упаковано» в дуже цікаву, стилізовану форму. Від наших квестів в захваті діти всіх віків, а VIP-квести вразять навіть бувалих батьків!
В наші ігри входять унікальні шоу-програми, які вражають уяву дитини та розвивають дитину творчо, а також майстер-класи, з яких можна почерпнути багато нової та цікавої інформації про навколишній світ з галузей науки, техніки, мистецтва.


Зробити дитяче свято VIP!

фото квест на природі 


Приставка ВІП застосовна не тільки для дітей, але і для батьків. Послуга робиться під ключ, тому ніяких зусиль і допомоги від Вас ми не вимагаємо. Розкажіть про дитину, дайте відповідь на питання менеджера в першій бесіді, і ми приступимо до організації заходу без відриву Вас від важливих справ!

Телефонуйте нам заздалегідь, оскільки «Склянка Мрій» дуже популярна в Києві і наш графік досить щільний!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner