Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Майстер-клас для дітей на День Народження. Київ від Склянка мрій

Ми не працюємо з мультиплікаційної анімацією – це минуле століття в дитячих святах. Наш підхід – це унікальні, цікаві квести, які засновані на головоломках, завдання, цікаві ігри та загадки. Але, крім цього, основною частиною наших свят є майстер-класи.


Майстер-клас для дітей в Києві на день Народження

фото дитяче свято


У процесі узгодження деталей квесту, батьки зможуть вибрати варіанти сценаріїв свята, можуть визначити стилістику, і, звичайно, підібрати шоу та майстер-класи, які будуть більш цікаві Вашій дитині.

Ми пропонуємо великий асортимент, серед яких є майстер-класи з хімії, фізики, природничих наук, творчості і техніці. Ми запропонуємо шоу на будь-яке хобі Вашої дитини, показавши йому речі, які захочеться освоїти, зрозуміти і повторити. Це гарантує, що дитина буде розвиватися, отримає масу нових знань і зможе підготувати себе до життя в майбутньому!

Крім цього, ми організовуємо виїзні майстер-класи для дітей на день Народження в Києві, що означає можливість проведення іменин дитини в будь-якому зручному для Вас місці: природа, будинок, ресторан, картинг і багато іншого.

  • Якщо замовите майстер-клас з хімії, досвідчений викладач з безліччю хімічних елементів покаже дуже цікаві досліди;
  • Шоу на мистецьку тематику очолить досвідчений художник або музикант, який допоможе полюбити мистецтво ще більше;
  • Уроки з картингу буде вести професійний гонщик, відкриває нові горизонти водіння карта.


Точно так буде відбуватися з будь-якими іншими Вашими замовленнями – діти, і навіть батьки, будуть в повному захваті від того, що відбувається! Зрозуміло, всі дії будуть прив'язані до загальної стилістики свята і подарують дитині максимально яскраві враження.


Як замовити?

фото квест для дітей


Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб отримати місце в нашому графіку заздалегідь, розкажіть про дитину, узгодьте дату свята, стилістику і місце проведення, і ми почнемо писати унікальний сценарій квесту з цікавими майстер-класами, шоу-програмами, конкурсами та головоломками.

Буде круто, гарантуємо!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner