Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Які цікаві місця для проведення день Народження 8-річного дитини? Склянка мрій

Проведення днів Народжень дітей – це складне завдання для батьків, і звичайна справа для фахівців агентства «Склянка Мрій»! Ми провели кілька сотень свят і кожен з них закінчувався щасливим, хоч і дещо втомленим поглядом дитини, і усмішкою задоволених батьків малюка.

В основі нашої концепції до проведення дня народження дитини – це унікальні, цікаві, інтерактивні квести, наповнені головоломками, яскравими конкурсами, емоціями, таємницями і перемогами.


Чому проведення день народження дитини в стилі квесту – найкраще рішення?

фото квест на природі

 

  • На відміну від стандартної анімації, яка за довгі роки дуже полюбилася дітям, але набридла, ми пропонуємо квести – наші завдання здатні розвинути в дитині найкращі людські якості: винахідливість, підприємливість, почуття підтримки, лідерство і інтелект.
  • Ми подаруємо дитині безліч нових знань, які допоможуть йому у навчанні та майбутній роботі;
  • Майстер-класи наших співробітників змусять навіть батьків відкрити рот від подиву. Віртуозні шоу в областях науки, техніки і мистецтва поразат дитини і допоможуть йому краще зрозуміти світ!
  • Діти зможуть вдосталь повеселитися, домогтися своїх цілей і отримати пам'ятні подарунки від квесторів і батьків за свої досягнення!


Ми організуємо проведення дня народження дітей на найвищому рівні, оскільки маємо для цього все необхідне. Свято організовується нами під ключ, після того, як ви повідомите нам деталі свята, місце його проведення, вік та хобі дитини та інші нюанси.


Як замовити?

фото дитячий квест


Агентство «Склянка Мрій»пропонує Вам замовити свято для маляти в телефонному режимі. Зателефонуйте нам, дайте відповідь на кілька питань менеджера і на цьому все. Ми тут же почнемо писати сценарій для Вашої дитини, підготуємо реквізити, розробимо конкурси і влаштуємо малюкові найкращі іменини!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner