Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Як підготувати дитяче свято на природі? Склянка мрій

Хочете провести дитячий день народження на природі? Агентство «Склянка Мрій» пропонує розробити іменини і подарувати малюкові почуття, якого Ваша дитина ніколи ще не відчував. Ми розробимо для малюка спеціальний квест з урахуванням його можливостей, розвитку і віку, в ході якого йому доведеться зустрітися з улюбленими персонажами, пройти ряд цікавих завдань і конкурсів, виявити свої кращі якості та перемогти. За цей малюк отримає заслужену нагороду!

Фірми, що організують дитячі свята на природі, пропонують послуги аніматорів, які стрибають і бігають навколо дитини, спілкуючись і граючи з ним. Ми пропонуємо концептуально інший підхід, який дозволить Вашій дитині непомітно для себе розвиватися в ігровій формі, отримувати життєво важливі якості і виробляти сильний характер.

Ми точно знаємо, як підготувати дитяче свято, яке припаде до душі гостям будь-якого віку.

  • Головоломки, конкурси та ігри, в ході яких дитині знадобляться кмітливість, винахідливість та лідерські якості;
  • Майстер-класи та шоу-програми, які дозволять малюкові познайомитися з законами хімії і фізики в ігровій формі;
  • Ретельна система заохочень за успіхи.


Ми підготуємо такий квест, з якого дитина обов'язково вибереться переможцем. Всі завдання розраховані на вік та освіту дитини, на ту базу знань, яку він уже має, чи зможе освоїти у процесі квесту. Ніяких надзавдань ставити ніхто не буде!

Ми зробимо Ваш настрій на довгі тижні вперед і дитина зможе по-справжньому порадіти на свої іменини, а не сидіти з родичами за столом з кислою міною.


Як замовити дитячий день народження на природі?

фото дитяче свято


Телефонуйте нашому менеджеру, узгодьте умови і нюанси урочистості, і довірте нам організацію заходу під ключ. Всі турботи будуть перекладені на наші плечі, а в якісній організації навіть не сумнівайтеся! Ми знаємо, як оформити дитячий день Народження на природі так, щоб всі були задоволені – і діти, і дорослі. Це буде дивовижний день, ми гарантуємо!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner