Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день Народження в Голосіївському районі від Склянка мрій

«Склянка Мрій» - це агентство дитячий свят, завданням якого є ощасливити кожного дитини в Києві і області. Ми цілими днями працюємо над новими костюмами улюблених мультяшних і казкових героїв, працюємо над новими унікальними сценаріями дитячих свят, вивчаємо можливості проведення незвичайних квестів на виїзді.


Дитячий день Народження. Голосіївський район

фото квест на природі


Дитячий день народження в Голосіївському районі Києва можна замовити хоч сьогодні. Ми не раз працювали тут, знаємо місцевість, можливості, і готові запропонувати декілька десятків унікальних сценаріїв проведення свята, як на відкритому повітрі, так і у приміщенні.


Чому ми?

 

  • Сотні костюмів улюблених героїв з сучасних і радянських мультфільмів;
  • Унікальні квести, спеціально заточені під Вашої дитини.
  • Команда професійних квестерів-педагогів, готова працювати на виїзді у будь-яких умовах;
  • Гарантії безпеки дитини, пам'ятні сюрпризи для іменинника і прекрасний настрій малюка на цілий рік!


Ми можемо організувати свято у дельфінарії, на картингу, в канатному містечку, на дитячому майданчику, в школі або дитячому саду. Батьки мають право вибрати сценарій з величезного каталогу, але всі вони будуть максимально адаптуватися під Вашого малюка і його компанію. Якщо ж нічого Вам не підійде, ми розробимо абсолютно унікальний захід, яке буде засноване тільки на характер та хобі Вашого дитини.

Майстер-класи, феєричні шоу-програми, логічні ігри, захоплюючі квести, улюблені герої і дружня атмосфера – це лише небагато з того, що ми пропонуємо кожному імениннику.

Ми активно використовуємо різні розвивалки, у вигляді хімічних дослідів, логічних загадок та інших інтерактивних ігор, здатних розвинути в дитині такі якості, які обов'язково знадобляться йому в майбутньому.

В результаті Ви отримаєте щасливого і задоволеного дитини, який довгий час запам'ятає найщасливіший день!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner