Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день Народження. Анімація. Бровари від Склянка мрій

Посиденьки за столом біля телевізора з купою салатів, світськими бесідами у веселій компанії – це варіант відсвяткувати День Народження для дорослих. Ніяк не для дітей. Поки нас ще не охопили мирські турботи, хочеться великого свята, чарівництва, зустрічей з кумирами і неймовірних, цікавих ігор. Саме це пропонує Вам агентство «Склянка Мрій» в Броварах!


Дитячий день Народження. Анімація в Броварах

фото квест на день народження


Територіально агентство Склянка Мрій знаходиться в Києві, тому ми вважаємо своїм боргом, не відмовити жодній дитині в столиці та прилеглих населених пунктах. Бровари не виняток. Тут живуть добрі, цікаві та яскраві люди, у чому ми вже не раз переконалися.


Що ми пропонуємо?

фото квест на природі

 

  • Професійно організовані квести на дитячий День Народження;
  • Кілька сотень нових костюмів мультяшних і казкових персонажів, один з яких є справжнім кумиром Вашої дитини;
  • Педагогічна освіта у кожного члена команди, тому індивідуальний підхід до дитини Вам гарантований;
  • Наші люди готові працювати в будь-яких локаціях: хочете на природі – легко, в ресторані чи вдома – будь ласка. Придумали щось оригінальне? Розглянемо будь-який варіант!


Не переживайте, що ми будемо організовувати Ваш захід з Києва. У нас все в порядку з логістикою і кадрами, тому ми беремо на себе всі дрібниці і нюанси. Реквізити, костюми, оренда приміщень або майданчиків, святковий стіл і все інше – ми займаємося організацією дитячих свят під ключ і робимо це навіть в Броварах.


Склянка Мрій – це найкраще свято для Вашої дитини

фото квест для дітей


Ми пропонуємо кожній дитині свято у відповідності з його інтересами. Спортсмен? Влаштуємо активний свято! Інтелектуал? Майстер-класи та логічні ігри у нас у великому асортименті! Веселун? Гратися і відпочивати разом з улюбленими мультиплікаційними героями дуже приємно!

Зателефонуйте нашим менеджерам, узгодьте деталі свята, вік і звички дитини, і ми організуємо все в кращому вигляді. Оскільки з дітьми знаходяться педагоги, батьки теж можуть розслабитися і добре відсвяткувати день народження дитини неподалік!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner