Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день Народження. Солом'янський район від Склянка мрій

Можливості зробити для дитини справжній свято в стилі його улюблених мультфільмів, з іграми, подарунками та веселощами, є у будь-якого жителя Києва, у будь-якому районі. Ми готові де провести Ваш дитячий день народження, солом'янський район – не виняток.


Солом'янський район. Дитячий день народження

фото квест на природі


Агентство дитячий свят «Склянка Мрій» пропонує Вам запаморочливий асортимент сценаріїв, конкурсів, ігор і костюмів, серед якого знайдуться ті, що втілять мрії Вашого малюка в реальність. Що у нас є?

  • Унікальні майстер-класи, які допоможуть дитині краще зрозуміти світ, познайомитися з фізикою, хімією, мистецтвом і творчістю, і самому взяти участь в цю атмосферу;
  • Різноманітні інтелектуальні і забавні ігри, такі як квести, розваги розвивалки;
  • Унікальні, яскраві костюми персонажів улюблених мультфільмів. Більшість агентств мають старою базою костюмів (Буратіно, кіт Базиліо і Чебурашка), але у нас є навіть самі нові мультяшні персонажі.


Ми пропонуємо Вам самостійно вибрати місце проведення свята, а ми подстроимся і організуємо свято в будь-якій локації. Під Ваше свято ми напишемо унікальний, раніше не використаний сценарій квесту з упором на вік Вашої дитини, його уподобання, компанію його друзів.


Дитячий день Народження в Солом'янському районі – це просто

фото дитяче свято


Забудьте про те, що Вам доведеться накривати на стіл, збирати родичів і придумувати розважальну програму для своєї дитини. Ми робимо щасливими не тільки дітей, але і батьків. В цей радісний для Вас день, Ви можете бути абсолютно вільні від зобов'язань по догляду за дитиною, оскільки наші квестери-педагоги знаю, як підійти до малюка, ніж його захопити і зайняти на довгий час. Тому дитячі святкування можна поєднувати з дорослими посиденьками в кафе або на природі.

Зв'яжіться з нашими менеджерами, обговоріть деталі майбутнього святкування і подаруйте дитині масу спогадів, про яких він буде ще довго розповідати своїм бабусям, дідусь і друзям!

Увага! Угода потрібно оформляти заздалегідь, оскільки дітей у Солом'янському районі багато, і на всіх нас не вистачить!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner