Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитяче свято в Києві від Склянка мрій

Особливість нашої концепції полягає в тому, що ми не використовуємо класичних аніматорів, а приїжджаємо на місце святкування іменин з унікальним, цікавим квестом. Він дає нам можливість дивувати, вражати і радувати дітей і їх батьків. Замість банальних розваг, Ви отримаєте цікаву пригоду, в ході якого дитина буде розгадувати таємниці, отримувати майстер-класи, розвиватися і розважатися одночасно!

У нашій команді працюють тільки професійні квестери з вищою педагогічною освітою, які займаються написанням сценаріїв і розробкою головоломок для дітей всіх віків.


Чому саме ми?

фото дитяче свято

 

  • Принципово новий підхід до організації свят у Києві;
  • Професійний штат;
  • Кілька сотень яскравих і щасливих заходів;
  • Розробка унікального сценарію під кожен захід.


Дитячі свята в Києві Склянка Мрій робить вже кілька років, і жодного незадоволеного клієнта ще не було!


Що отримає дитина?

фото квест на природі


Яскраве, запаморочливе пригода, метою якого є перемога в квесті. Як тільки мета буде досягнута дитина отримає пам'ятні призи, але більше важливий сам процес гри. У чарівному світі, сконструйованому на основі побажань дитини, ми розробимо багато завдань, виконання яких зажадає спритності, знань, інтелекту і спортивній вправності.

Після їх виконання почуття самоствердження і радості не залишатимуть дитину, також як і задоволена посмішка з щасливим поглядом!

 
Як замовити дитячий свято?

фото дитячий квест


Ми працюємо як зі столицею, так і з Київською областю, і замовити нас зовсім просто. Просто зателефонуйте менеджеру, уточніть деталі свята і можна чекати нашу команду квестерів у встановлений час, у призначений час!

Рекомендуємо Вам телефонувати заздалегідь – у нас дуже щільний графік.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner