Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитяче свято в 12 років від Склянка мрій

Щоб влаштувати дитяче свято, привід шукати не потрібно. Це може бути традиційних день Народження або Новий Рік, день Ангела або прості буденні успіхи в школі. Що більш важливо, хороший свято дозволить дитині відчути себе в центрі уваги батьків, друзів і родичів, взяти участь в цій пригоді і залишити собі на пам'ять унікальні спогади.

Особливість нашого агентства в тому, що ми відмовилися від класичної анімації і намотування кіл навколо Вашої дитини. Ми вирішили так: діти повинні розвиватися навіть під час ігор, тому влаштовуємо круті квести, у ході яких дитина буде повинен проявити кращі якості та весь свій багаж знань для того, досягти фіналу, отримати розгадки та пам'ятні призи про участь у квесті.


Чому ми повинні зробити дитині свято на 12 років в Києві?

фото квест на природі


Ми влаштовуємо справжній рай для розумних, кмітливих та активних дітей. В ході квести вони візьмуть участь:

  • У рішенні цікавих головоломок, які написані спеціально для Вашої дитини на основі його знань і умінь. Вирішити її буде важко, але малюк це зробить обов'язково;
  • У майстер-класах від нашої команди, які є віртуозами у хімічних дослідах, законах фізики, творчості та інших галузях науки і життя;
  • Конкурсах, де для перемоги знадобиться бути активним, підприємливим, винахідливим і показати свою кмітливість.
  • Дитина навчиться бути лідером, вміти працювати в команді з друзями і виявляти самостійність і відповідальність, при тому, що малюк завжди буде під наглядом наших педагогів.


На додачу дитина отримає повний спектр яскравих, незабутніх емоцій і вражень, і ввечері, після квесту, зможе подякувати своїх батьків словом, посмішкою і щасливим поглядом.

Замовити квест можна в нашому агентстві протягом декількох хвилин: зв'язатися з нами, забронювати дату, обговорити нюанси і місце проведення свята.

Бронювання повинно здійснюватися заздалегідь, адже наш графік дуже щільний і розпланований на тижні вперед!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner