Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день Народження. Троєщина, Київ від Склянка мрій

Дитячі дні народження, які проводяться за столом в домашній обстановці в компанії родичів – це далеко не дитяче свято. Це свого роду оглядини, коли родичі приходять і дивляться, як дитина виріс за останній час, дарують йому якісь іграшки. Звичайно, вони приємні для дитини, але повної гами емоцій він точно не буде. Інша справа – яскравий, захоплюючий квест, який подарує дитині яскраві враження, смак перемоги, почуття плеча і допоможе розвинути самі позитивні якості.


Чому дитячий день народження в Києві на Троєщині повинен пройти у формі квесту?

фото квест на природі


Вся життя малюка – це суцільна гра. Навіть навчання, їжу і розмови з батьками дитина намагається асоціювати з іграми, перетворювати все в ігрову форму. Тому цікаві завдання, яскраві головоломки з призами та пізнавальні майстер-класи допоможуть дитині з великим задоволенням і радістю підійти до пізнання навколишнього світу і себе.

  • Формування лідерських якостей;
  • Прояв винахідливості;
  • Пізнання природничих наук;
  • Проведення часу за цікавим заняттям, рішення задач і отримання за це яскравих і пам'ятних подарунків.

 
Все це ми гарантуємо в рамках наших квестів.


Що входить в обов'язкову програму?

фото квест на день народження


По-перше, ніякої обов'язкової програми немає. Всі сценарії квестів пишуться індивідуально під кожного дитини на основі наступної інформації:

  • Вік малюка;
  • Його звички, навички та здібності;
  • Локація проведення дня Народження;
  • Матеріальні можливості батьків та інші фактори.


Але, ми гарантуємо, що Ваша дитина буде брати участь у яскравих конкурсах, вирішувати головоломки у відповідності зі своїм віком, справлятися з активними завданнями (картинг, канатне містечко тощо). При цьому завдання підбираються таким чином, щоб дитина впорався з ними в силу свого віку. Так ми допоможемо закріпити почуття успіху і впевненості малюка в своїх силах.

Зателефонуйте нашому менеджеру, узгодьте дату дитячого дня Народження в Києві на Троєщині та інші деталі. Після цього чекайте наших квестерів в день Народження в обумовленому місці з усім реквізитом!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner