Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день народження в Києві. Шулявка від Склянка мрій

Якщо організація дитячого дня Народження змушує Вас здригатися в паніці, звертайтесь наше агентство. «Склянка Мрій» пропонує Вам комплексний підхід до організації свята для Вашого малюка під ключ. Це означає, що ми самостійно напишемо сценарій заходу, підготуємо реквізити для заходу, придумаємо конкурси для Вашого малюка, розробимо загадки і ребуси в тему свята. Крім цього, ми візьмемо на себе організацію місця проведення і будь-яких інших нюансів. Дбайливі батьки можуть займатися своїми справами, не турбуючись про те, що свято буде організований на найвищому рівні!


Чому нам потрібно довірити дитячий день народження на Шулявці?

фото квест на природі

 

  • Ми організували не одну сотню дитячих свят у Києві і самі створили ідеальну репутацію. Жодного незадоволеного клієнта у нас ще не було!
  • Ми беремося за організацію під ключ, а значить, ніяких турбот у Вас не буде!
  • Свято проводиться на будь-якій території обраної клієнтом після узгодження з нами. Ми працюємо навіть у польових умовах!
  • Кожен співробітник нашого агентства – це справжній професійний педагог, який знає, як підійти до дитини, і має величезний досвід в цьому питанні!


Кожна дитина, який пройшов наш квест від початку до кінця, зможе отримати купу нових базових знань і навичок, які знадобляться йому в найближчому і віддаленому майбутньому!


Як замовити організацію свята?

фото дитячий квест на природі


Щоб забронювати дату і замовити проведення унікального квесту для малюка, потрібно зателефонувати за номером нашого агентства, поговорити з менеджером протягом декількох хвилин про місце проведення свята іменинника, його звички та особливості. Після цього залишиться лише дочекатися наміченої дати і зустріти наших квестерів з хорошим настроєм! А якщо такого не буде, ми зробимо його самостійно. Дитина буде посміхатися і радіти, гарантуємо!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner