Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день народження. Київ, Святошин від Склянка мрій

Хочеться влаштувати дитині незабутнє свято? Якщо Ви проживаєте в Святошино, в Києві або в передмісті, агентство «Склянка Мрій» може запропонувати Вам якісні послуги. Ми організуємо цікавий квест, сповнене пригод, магії, загадок і таємниць.

В процесі квесту дитина зможе зануритися у справжню пригодницьку атмосферу, повну загадок, яскравих емоцій та успіху. Ми організуємо все так, долаючи труднощі, отримуючи і застосовуючи нові знання та навички, дитина зможе дістатися до кінця квесту, отримати відповіді на всі питання, які цікавлять його і забрати пам'ятний приз!

Легко йому не буде, зате пройшовши всі випробування, дитина формує свій характер:

  • Загартує спритність, кмітливість;
  • Навчиться брати відповідальність за вчинки та прийняті рішення;
  • Зможе показати лідерські якості та навчитися бути частиною успішної команди;
  • Самоствердитися за рахунок перемоги у квесті.


Завдяки педагогічному підходу й новим ігровим методам, дитина завжди буде під наглядом дорослих, але при цьому зможе самостійно діяти, що йому невимовно сподобається. А якщо квест буде в улюбленому пригодницькому стилі, описати захват малюка словами буде дуже важко.


Чому саме ми?

фото дитяче свято


Ми приносимо радість не тільки дитині, але і його батькам в Святошино. Займаючись організацією дитячих свят в Святошині під ключ, ми робимо все, щоб участь батьків в організації було мінімально. Ми не відриваємо Вас від роботи, не робимо непотрібних непотрібних дзвінків і організовуємо все самостійно. Зрозуміло, за попереднім узгодженням з Вами.
Замовити святкування дитячого дня Народження в Святошино дуже просто. Зателефонуйте нам, поговоріть з менеджером, відповідайте на запитання та замовлення сформований. Залишиться тільки дочекатися дня Народження і зустріти нашу команду квестерів з розпростертими обіймами. У такому випадку ідеальний день Народження Вам гарантований!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner