Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день народження. Київ, Оболонь від Склянка мрій

Хочете влаштувати дитині незабутній, неймовірний день на іменини? Наші спеціалісти можуть влаштувати саме така подія. Ми відмовилися від класичних аніматорів і хороводів, оскільки воліємо європейські методи розвитку та відпочинку, поєднані в інтерактивні, розвиваючої квесту! Так, так, саме квест! Гра, в якій дитина зможе проявити кращі якості, використовувати винахідливість, інтелект, придбати нові навички та освоїти знання!

В рамках кожного квесту, наші діти:

  • Беруть участь у захоплюючому пригоді по світу загадок і таємниць;
  • Виконуючи завдання, наближаються до розгадок вселенських таємниць і основний загадки нашого квесту;
  • Виробляють у собі стійкість духу, цілеспрямованість і винахідливість;
  • Отримують пам'ятні призи та отримують незабутні емоції від нашої гри.


Дитячий день народження в Києві. Відгуки про Склянці Мрій

фото квест на день народження


На нашому рахунку кілька сотень проведених свят за довгий час роботи, і ще жодного разу наші замовники не відгукнулися погано про нашу роботу. Навпаки! Всі діти залишаються дуже щасливими, завдяки своїх батьків посмішками і щасливими поглядами.


Як замовити дитячий день народження в Києві. Оболонь

фото квест на природі


Ми працюємо по всій території київської області, у всіх районах міста Києва. Замовлення свята здійснюється по телефону. Після узгодження всіх нюансів щодо віку і статі дитини, його хобі, переваг і локації проведення торжества, необхідно підписати договір. Після цього можна розслабитися і чекати дня іменин, оскільки ми виконуємо роботу під ключ!
Працювати над дитячим днем народження будуть професійні педагоги, квестери і сценаристи, які працюють над квестом кілька днів, перед тим, як організувати малюку найбільш яскраве свято у його житті!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner