Кошик
114 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день Народження в Голосієво від Склянка мрій

Живете в Києві і хочете організувати дитині яскравий, повний вражень і емоцій день народження? Агентство «Склянка Мрій» пропонує Вам таку можливість! Ми працюємо у всіх районах Києва і по всій області, і вважаємо своїм обов'язком використовувати кожну можливість, щоб ощасливити маленьких киян. Дзвінок від дбайливих батьків нам таку можливість надає, і ми його не втратимо!

До кожного дитячого свята ми підходимо індивідуально, підлаштовуючись під можливості батьків та побажання дитини, але всі свята організовуються під ключ! Це означає, що ми самостійно напишемо сценарій цікавого квесту в узгодженій з Вами стилістики, підготуємо цікаві конкурси, цікаві головоломки та ігри, уместим це єдиний квест і дозволимо дитині його виграти!


Чому саме ми?

фото квест для дітей


Ми відійшли від стандартного святкування дитячих свят, і перейшли до більш прогресивним квестам. Це означає, що малюк отримає можливість розвиватися, вивчати світ, отримати масу нових знань і навичок, і відточити кращі людські якості!

  • В процесі розгадки головоломок малюк повинен буде використовувати свої знання, виявити спритність і вміння нести відповідальність за свої рішення;
  • В ході конкурсів, дитина буде розвиватися фізично, проявить лідерські якості і зможе навчитися працювати в команді;
  • У ході майстер-класів маляті будуть показані досліди і шоу з різних сфер науки і творчості, тому масу нових навичок та вражень йому гарантовані!


Як замовити дитячий день Народження в Києві в Голосієво?

фото дитяче свято


Звернувшись в агентство «Склянка Мрій» можна забезпечити малюкові неймовірна пригода на день народження протягом декількох хвилин. Розкажіть нашим фахівцям про дитину, про місце проведення свята і свої побажання до заходу. Фахівці тут же займеться написанням сценарію, підготовкою реквізиту та завдань до Вашого квесту.

Обіцяємо, дитина буде в повному захваті, а батьки зможуть насолодитися щасливою усмішкою свого малюка!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner