Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день народження в Бучі від Склянка мрій

Ми пропонуємо цікаві дитячі конкурси у вигляді квестів, які супроводжуються різними призами, міні-іграми, змаганнями та розвагами. Звертаючись до нас, Ви отримаєте по-справжньому ідеальний дитячий день Народження в місті Буча, який подарує малюкові тільки приємні спогади і заряд позитивної енергії на цілий рік!


День народження дитячий. Ірпінь. Буча.

фото квест на природі


Ми пропонуємо провести дитячий день народження на природі в Бучі, дому, в кафе або ресторані – нам не важлива локація. Все, що потрібно для гарного свята ми готові взяти з собою: хороший настрій, реквізит і багато квестів, завдань, розваг і логічних головоломок.

Чому квести – це найвдаліший вид святкування ІН?

  • Розвивалки. Кожне завдання у квесті допомагає розвинути певну рису характеру: лідерство, відповідальність, командну роботу, відчуття допомоги;
  • Гарний настрій дитині гарантовано! Незважаючи на те, що завдання непрості, вони спеціально підбираються по розвиткові дитини, і все буде йому під силу. А за виконання кожної покладається пам'ятний подарунок!
  • Граючи квест, дитина весь час перебуває під наглядом квестера-педагога, який запобіжить неприємні ситуації і завжди наштовхне дитини на рішення завдання;
  • У процес дитина дізнається багато нового з областей хімії, фізики, математики та інших наук, що допоможе йому в майбутньому.

Буча. Дитячий день народження під ключ

фото дитяче свято


Ми беремо на себе всі зобов'язання щодо організації свята. Вам необхідно лише повідомити нам вік та уподобання дитини, а також місце проведення свята. Після цього ми складемо квест, сценарій і узгодимо їх з Вами.

Ми навіть візьмемо на себе зобов'язання за замовленням закладу або майданчика під Ваш захід.

  • Великий досвід роботи з дітьми;
  • Педагогічна освіта у кожного квестера;
  • Можливість роботи в будь-якому закладі;
  • Проведення дитячого дня народження на природі в Бучі.


Як бачите, є маса причин замовити наші послуги і подарувати дитині справжню пригоду на його довгоочікуване свято.
Зв'яжіться з нашими менеджерами, уточніть деталі заходу та забронюйте заповітну дату! До цього часу ми підготуємо все, щоб Ваша дитина світився від щастя!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner