Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день Народження. Березняки. Київ від Склянка мрій

Якщо на носі день народження дитини, а розумних ідей щодо його відзначення немає, телефонуйте в агентство дитячих свят «Склянка Мрій». Ми пропонуємо проведення дитячих свят на вищому рівні і в нестандартній формі. На нашу скромну думку, аніматори і мультяшні костюми втрачають актуальність, а їм на зміну приходять корисні, цікаві та інтерактивні квести.
Вони допомагають дитині отримати максимум щасливих емоцій, одночасно розвиваючи в себе кращі якості, отримуючи корисні знання і розвиваючись у всіх напрямках: фізично, морально, духовно та інтелектуально!


Дитячий день Народження в Березняках у Києві

фото квест на природі


Організація заходів в нашому агентстві зручна і для батьків. Ми беремося за Ваше свято комплексно, тому не будемо відволікати Вас від важливих справ і роботи. Після узгодження деталей свята, ми будемо зайняті:

  • Написанням сценарію;
  • Підготовкою реквізиту;
  • Придумуванням конкурсів, головоломок, ребусів;
  • Підготовкою місця проведення заходу;
  • Формування єдиної концепції дня народження.


Коли все буде готове, ми узгодимо отриманий результат з батьками, і будемо чекати заповітного дня народження, щоб приїхати і обдарувати малюка найщасливішим днем в його житті!


Чому саме ми?

фото квест на день народження


Наша команда – це колектив педагогів-квестерів, які вважають святим обов'язком ощасливити кожного маленького мешканця Києва та Київської області. Всі співробітники мають педагогічну освіту, здатні перебувати з дитиною на одній хвилі, в будь-який момент тактовно допомогти малюкові і направити його до перемоги! При цьому сам малюк зможе проявити винахідливість, кмітливість, стати справжнім лідером і пройти всі пригода від початку і до кінця під чуйним наглядом наших квестовиков!

Всі ігри розробляються спеціально під Вашої дитини, тому поставлені нами завдання будуть вирішені малюком: з деякими він впорається самостійно, а інші вимагають додаткових знань, які можна отримати в ході квесту.

 

Як замовити?

фото дитячий день народження


Організацію свята можна попередньо замовити по телефону. Зв'яжіться з менеджером, узгодьте та забронюйте дату, обговоріть деталі свята і місце його проведення.
Залишиться тільки дочекатися свята і насолоджуватися, як Ваша дитина здобуває нові перемоги і відкриває горизонти разом зі Склянкою Мрій».

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner