Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день Народження. Агентство Склянка мрій

Якщо Ви хочете подарувати малюкові гаму крутих емоцій в його іменини, радимо не ламати голову над ідеями проведення свята, а відразу подзвонити в наше агентство дитячих свят. Чому?
  • У нашому штаті працює команда професійних педагогів-квестерів, які пишуть унікальні ідеї для свята в єдиній концепції, враховуючи індивідуальні особливості кожного малюка;
  • У нас сотні ідей проведення заходу, тому ми зможемо здивувати найвибагливішого дитини;
  • Всі сценарії ретельно опрацьовуються і націлені на розвиток кращих якостей дитини і отримання ним нових знань з різних сфер науки, техніки і мистецтва.

Агентство з проведення дитячих свят зробить Ваше свято по-справжньому унікальним, незабутнім і корисним для дитини:
  • Отримання маси нових знань;
  • Розвиток найкращих якостей малюка, таких як лідерство, винахідливість, кмітливість і відповідальність;
  • Відкриття цікавих таємниць всесвіту, отримання пам'ятних подарунків, самоствердження в ролі переможця квесту.


Поряд з малюком будуть справжні педагоги, які не тільки знають, як знайти підхід до малюка, направити його на переможний шлях або підказати рішення чергового завдання максимально тактовно, але і зможуть убезпечити це дивовижне пригода дитини.


Дитячий день Народження. Агентство

фото дитяче свято


Для батьків звернення в компанію «Склянка Мрій» означає лише те, що вони не матимуть жодних проблем з організацією заходу, оскільки ми беремо на себе всі турботи.

Єдине, що потрібно від Вас – узгодити деталі заходу та схвалити одну з наших концепцій. Після цього ми почнемо писати сценарій свята, спираючись на інформацію про дитину, місце проведення торжества і інші деталі.

Зателефонуйте нашим фахівцям прямо зараз і забронюйте дату свята. Наш графік досить щільний, тому рекомендуємо звертатися задовго до заповітної дати, погоджувати деталі і дати нам можливість підготувати ІН малюка на найвищому рівні!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner