Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

День народження дитяче на природі. Київ від Склянка мрій

Зробити захоплюючі іменини для малюка зобов'язаний кожен батько, а от методи і способи відомі далеко не всім. Організація дитячого свята на природі в Києві – це справжній головний біль для батьків, оскільки хочеться подарувати дитині всю гамму позитивних емоцій і зарядити його враженнями на місяці вперед. Агентство «Склянка Мрій» готова зняти з Вас тягар організації заходу і подарувати дитині найкращий день.

В нашій компанії працюють професійні педагоги-квестери, які вміють добувати дитячі посмішки, щасливі погляди батьків і позитивні емоції всіх, хто знаходиться поруч. Ми маємо всі дозволи і ліцензії на роботу з дітьми, а висока якість наших послуг підтверджується сотнями задоволених клієнтів по всій київській області.

Ми готові організувати дитячий день народження в Києві на природі у формі квесту, в ході якого дитина буде розважатися, одночасно розвиваючи кращі якості. Все це обов'язково допоможе йому на навчанні в садочку, школі і в подальшому житті.

У ході квесту:

· Дитина візьме участь в конкурсах, за які покладаються пам'ятні подарунки, приємні сюрпризи та самоствердження малюка в очах оточуючих;

· Візьме участь у вирішенні головоломок, які приведуть його до перемоги у квесті, і щасливою, трохи втомленою посмішкою;

· Застосує винахідливість, кмітливість та лідерські якості, навчитися приймати рішення і відповідати за них для досягнення поставлених цілей.

Старий формат проведення днів народжень з аніматорами та розвагами еволюціонував у більш цікаву та корисну форму святкування, і дітям це дуже подобається. Говорити про реакцію батьків навіть не варто, вона однозначно позитивна, оскільки малюк розвивається і створює самому собі дорогу в світле майбутнє! Коли дитина розвивається, пізнає нові знання і робить відкриття, серця мами з татом радіють!

Дитяче свято на природі. Київ

фото квест

Влітку, навесні чи восени краще всього проводити дитячий день народження в Києві на природі, тому що свіже повітря і природа сприяють насиченню мозку киснем, більш яскравим враженням і щасливим емоціям. А спів пташок, шум листя і інші звуки природи тільки додадуть плюсиков до загальної атмосфери свята.

Разом з нами організувати по-справжньому крутий свято з допомогою нашої компанії не складе ніякої праці. Просто зателефонуйте з нашими фахівцями, узгодьте нюанси і деталі заходу, покладіться на нас і чекайте заповітного дня – ми приїдемо з крутим свят, яскравим реквізитом і новими майстер-класами, які уб'ють наповал і дитини, і батьків.

Картинг, галявина в лісі, дитячий майданчик у дворі або шкільний двір – не важливо! Ми готові приїхати в будь-яке місце і провести заходи на бажаної вами території! Телефонуйте і замовляйте час свята заздалегідь, оскільки наші послуги дуже популярні серед турботливих батьків і графік розпланував на тижні вперед!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner