Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий день народження. Бровари від Склянка мрій

Якщо Ви в роздумах, як організувати дитячий день народження в місті Бровари, і ні одна розумна ідея не прийшла Вам в голову, слухайте!

Агентство «Склянка Мрій» пропонує організувати для Вашої дитини спеціальний квест, в ході якого він зможе проявити свої знання, кмітливість, винахідливість і пройти від початку до кінця пригода повне цікавих штук, придумане професійними квестерами-педагогами.

У ці кілька годин, поки малюк буде зайнятий розгадуванням логічних загадок і пошуком відповідей на поставлені нами запитання, батьки можуть зайнятися своїми справами або відсвяткувати подію в своєму колі родичів і друзів.

Що саме ми пропонуємо?

фото свято

· Безліч головоломок, кожна з яких наближає Ваше чадо до розгадки головної таємниці;

· Велика пригода, наповнений загадками, відповіді на які відкривають дитині нові горизонти, нові знання;

· Пам'ятні подарунки, не залишають байдужим навіть самого вимогливого дитини;

· Задоволення в кінці гри, легку приємну втому і щасливу посмішку дитини в кінці дня.

Чому саме наші фахівці повинні взятися за Ваше свято? Ми працюємо в сфері квестів не перший рік і у нас величезний асортимент сценаріїв і варіантів заходів. Всі наші співробітники є педагогами за освітою, тому можуть знайти підхід до будь-якій дитині, і впоратися з групою дітей будь-якого віку.

Дорогі Бровари. Дитячий день народження можна замовити у нас!

Здзвонитеся з нашими менеджерами, розкажіть детальніше про дитину, його захоплення і хобі. Після вибору місця розташування свята і узгодження часу, необхідно буде обрати тип квесту для дитини.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner