Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Піратський свято для дитини від Склянка мрій

Ми працюємо по всій території Києва та області, і ощасливити кожного маленького киянина – наш прямий обов'язок. Часто дітям хочеться відчути себе в шкурі бувалого пірата – полазити по канату, підняти вітрило, розгадати загадки і таємниці записок у пляшках і, звичайно, знайти дорогоцінний скарб.

Квестери-педагоги з професійним освітою допоможуть Вашій дитині зануритися в світ кораблів, пригод, говорять папуг, одноногих бандитів та інших піратських стереотипів.

Ми приготуємо дитині унікальний квест, завдяки якому малюк розгадає безліч таємниць, отримає яскраві емоції від своїх знахідок, поповнить багаж своїх знань і зможе самоствердитися в ролі бувалого пірата. А саме:

· Головоломки;

· Завдання з пошуку підказок і записок;

· Цікаві ребуси;

· Безпечні досліди з хімічними елементами та законами фізики;

· Спортивні конкурси та багато іншого.

Набір квесту буде залежати безпосередньо від віку малюка, його можливостей і знань, а також переваг його батьків. Ми пишемо сценарій, попередньо погоджуємо з вами, а потім приступаємо до повної підготовки свята до вказаного дня.

Ви запитаєте, чому варто віддати перевагу нашим квестам і відмовитися від звичайних аніматорів? Відповідаємо! Наші квести несуть в собі не тільки розважальну цінність, але і допоможуть розвинути в дитині все найкраще, що може стати в нагоді в дорослому житті. Наші завдання дозволять малюкові:

· Отримати нові знання;

· Розвинути спритність і кмітливість;

· Приймати рішення і нести за них відповідальність;

· Розвинути лідерські якості, почуття плеча і навчитися працювати в команді.

Дзвоніть нашим менеджерам: вони будуть задавати потрібні нам запитання, і протягом 5 хвилин Ви зможете розповісти нам все, що потрібно для організації унікального свята.

Повірте, діти будуть у захваті, якщо зробити піратський свято для дитини – залишилося тільки зателефонувати в «Склянку Мрій» і замовити послуги наших квестерів!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner