Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Організувати дитині свято на хеллоуїн від Склянка мрій

Агентство «Склянка Мрій» пропонує Вам проведення цього Хеллоуїна в кращих традиціях цього свята. Дитина відчує всю атмосферу західного, але так полюбився українцям свята, в ігровій формі квесту. Ми запропонуємо малюкові дивовижні змагання, конкурси, головоломки, сплетені в даний пригода, яка веде до беззастережної перемоги малюка. Це означає, що всі завдання засновані тільки на можливостях дитини, його віком і рівні розвитку, тому ми не ставимо перед дітьми непосильні завдання. А це веде до самоствердження, віри в свої сили і появи лідерських якостей.

Що саме ми пропонуємо, коли хочемо організувати дитині свято на хеллоуїн?

· Написання унікального сценарію, заснованого на тематиці свята та особливості віку і характеру Вашої дитини;

· Адаптацію головоломок і завдань під специфіку освіти та розвитку дитини;

· Безперервний нагляд за малюком, контроль його безпеки, а також допомогу, якщо така буде потрібна у вирішенні завдань;

· Яскраві, позитивні емоції для дитини, а значить і для його батьків.

Наші спеціалісти надають Вам можливість вибору місця проведення заходу: ми готові працювати в будь-яких умовах. На природі, вдома, в ресторані або кафе, в картингу або в боулінгу – наші квестери приїдуть куди-завгодно в межах Київської області та проведуть незабутній свято!

Як замовити захід на Хеллоуїн в Склянці Мрій?

Щоб замовити послуги наших квестовиков, необхідно зателефонувати за нашим номером, обговорити деталі заходи зі співробітником, чекати заповітний день і бути готовим до візиту професійних квесторів. Ми організуємо Ваше свято і подаруємо яскраві, незабутні і яскраві враження Вашому малюкові. Гарантуємо!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner