Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Знайомство з командою квести для дітей Склянка мрій

Співробітники компанії «Склянка мрій» - це життєрадісні, веселі, активні та креативні люди, які весь свій час направили до здійснення дитячих бажань, мрій, і створення дійсно веселих дитячих квестів і свят.

Кожен працівник – це людина, яка хоче бути тут, любить працювати з дітьми, і по-справжньому щасливий, займаючись креативної роботою. Багато дитячого сміху, тільки позитивні емоції, можливість спілкуватися з великою кількістю несхожих один на одного і цікавих людей – ось що робить вакансію роботи в компанії «Склянка мрій» по-справжньому цікавої для претендентів, і саме за це цінують свою роботу наші люди.

Хто працює в агентстві Склянка Мрій?

Фото дитячі квести склянка мрій

В нашій команді зібрані відмінні хлопці, які не тільки можуть придумати цікаву гру і розважити дитину, але і володіють педагогічною освітою, який допоможе у вирішенні будь-яких ситуацій з дитиною: ми знаємо, як зацікавити Ваших дітей, захопити їх розвиваючою грою і зробити день по-справжньому незабутнім. Навіть самий примхливий карапуз із задоволенням зануриться в світ розваг та ігор.

Крім тих, хто придумує конкурси, квести для дітей і сценарії на дитяче свято, в нашій команді працюють професійні педагоги-квестери, які дійсно знають, як працювати з дітьми і зробити їх максимально радісними і щасливими в день свята.

Фото дитячі квести в Києві склянка мрій

Наші фахівці знають, як зробити так, щоб дитина проявив весь свій потенціал в ході квесту, показав творчі здібності і по-справжньому захопився грою. Можливо, навіть ми допоможемо Вашій дитині визначитися з майбутнім хобі, настільки круто ми підходимо до своєї роботи.

Ми не володіємо тисячами співробітників: у нашому розпорядженні невелика, але дуже дружна команда, яка може отримати задоволення від роботи, а після проведення квесту або дитячого свята, або у вихідний день, добре відпочити і поспілкуватись на особисті теми.

Окремі деталі загального механізму

квест для дітей на природі фото

Кожен співробітник нашого колективу – це окрема деталь конструкції, яка дозволяє нам разом зібратися в дійсно круту штуку під назвою «Склянка мрій».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner