Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Що таке квест для дітей в Києві від компанії Склянка мрій?

Якщо Вас цікавить питання, що таке квест для дітей, відповідь на нього дуже проста: це кропітка праця професійних педагогів, креативників, агентів і майстрів на всі руки, які створюють для Вас захоплюючі ігрові шедеври та дитячі свята.

Що таке квест від Склянки Мрій?

Фото що таке квест для дітей Склянка мрій

Це сучасна інтерактивна і інтелектуальна гра, де діти навчаться професійної майстерності агента, в ході гри дізнаються всілякі шифри, коди і ребуси, які їм належить розгадати в інтерактивній ігровій формі, виконають свою місію, прийшовши до цілей, і навчаться перемагати. При цьому, їм доведеться показати всю свою вправність, рухливість, творчі навички, креативність та інтелект, щоб впоратися з нашими завданнями.

Така гра дозволить Вашим дітям пізнати почуття перемоги, вносячи свій інтелектуальний і творчий внесок, навчаться використовувати свої знання у досягненні своїх цілей, і обов'язково зможуть вийти з переможцями квесту, оскільки ми індивідуально розробляємо ігрову програму за віком дітей, щоб вона припала їм по зубах!

З чого складаються квести?

Фото з чого складаються квести для дітей

Наші квести не тільки наповнюються головоломками і загадками; вони розраховані на командну роботу, де дуже важливі взаємовиручка і загальний розумовий процес. Така гра дозволить Вашим дітям виробляти лідерські якості, які є незамінними в дорослому житті.

При цьому, ми готові провести квест у будь-якій точці Києва: на дачі, в ресторані, в приватному будинку, в школі або в парковій зоні – наші агенти дуже мобільні і можуть взяти всі завдання з собою.

Детальніше ознайомитися з нашими дитячими квестами Ви можете на YouTube каналі компанії Склянка Мрій, де можна поспостерігати за роботою наших агентів в умовах реального квесту.

Навіщо квест потрібен дітям?

Фото навіщо квест потрібен дітям

Саме тут дитина розвиває свої таланти, формується, як особистість і як лідер, вчиться приймати самостійні рішення і не забувати про командну роботу, яка є дуже важливою в досягненні будь-яких цілей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner