Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Хто за що відповідає і з чого складаються квести для дітей у Києві від Склянка мрій

Команда компанії дитячих свят Склянка Мрій – це люди, які з душею підходять до організації і проведення дитячих свят і квестів у Києві та Київській області.

Ми знаємо, як зробити дитині або групі дітей незабутнє свято, створюємо неповторні квести для дітей і втілюємо їх у реальність. Ви можете замовити квести на природі, в школі, в ресторані або на території приватного будинку, і наша команда зробить все, аби діти відпочили по вищому розряду і з максимальною користю. Але, хто вони, люди, які займаються організацією свят?

Щоб дізнатися це, ми поставили їм запитання особисто:

Оллі, провідний агент в організації квестів для дітей компанії «Склянка Мрій». Моє завдання – залучити всіх дітей в активну гру в квест, і зробити так, щоб кожна дитина отримала максимальне задоволення від гри, зміг проявити свої найкращі якості і залишився задоволений.

Фото Олі квести для дітей Склянк мрій

Мері, агент компанії «Склянка Мрій». Я відповідаю за наукові досліди, які можуть бути як побутовими, так і хімічними дослідами з цікавими реакціями елементів таблиці Менделєєва. Наука – це весело і цікаво, і кожна дитина зобов'язаний знати це з дитинства. Я можу зацікавити будь-якої дитини цікавим практичним досвідом!

Фото мері квести для дітей склянка мрій

Гаррі, агент докомпанії «Склянка Мрій». Я – головний спеціаліст компанії за логікою. Моя головна мета – навчити кожного маленького Шерлока Холмса розгадувати головоломки та логічні загадки, вибудовувати логічні ланцюги і робити правильні висновки. Завдяки мені діти проводять час, граючи в квест, з користю та цікавістю.

Фото Гаррі квести для дітей склянка мрій

Яна, координатор компанії дитячих свят «Склянка Мрій». Моєю метою є забезпечення максимально якісних і цікавих квестів, які проходять без затримок і проблем. Я слідкую за роботою агентів і допомагаю їм злагоджено і командно вирішувати будь-які поставлені завдання.

Фото Яна Квести для дітей Склянка мрій

Навіщо Вам потрібен квест?

Квести для дітей – це прекрасний спосіб проведення часу, який допоможе дитині вирости розумним і сильним лідером, здатним повести за собою групу людей до спільної мети!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner