Кошик
107 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Як проходить квест для дітей у Києві від Склянка мрій?

На самому початку квесту з дітьми зустрічається один з наших провідних агентів, який буде їх найкращим другом на найближчі кілька годин. Без зайвих прелюдій, після знайомства діти відразу ж отримують завдання всієї гри, яке і буде їх кінцевою метою. Ми називаємо це «Легендою». Повірте, наші агенти вміють подати інформацію під правильним соусом, і настільки заінтригувати дітей, щоб ті забули про своїх шкільних проблемах, гаджетів і інших життєвих дрібницях, і зосередилися на вирішенні нашого завдання.

Чому квест так цікавий дітям?

фото квест на природі для дітей

Після того, як дитина дізнається, що сталося і як він може допомогти своїм друзям вирішити проблему, наш помічник супроводить їх до наступної локації у квесті, де їм належить почати розгадувати «велику» загадку і виконати свою місію. Там їх вже буде чекати ще один агент компанії Склянка Мрій із завданням, після виконання якого діти потрапляють на наступний рівень гри вже з іншим завданням і іншим агентом. Весь ігровий процес проходить під чуйним наглядом наших агентів, але без безпосереднього втручання в процес, що дозволяє робити гру дійсно цікавою і розвивати самостійність дітей.

фото дитячий квест в парковій зоні

Діти отримають різноманітні завдання, які можна вирішити, тільки використовуючи всю свою логіку, винахідливість, кмітливість, талант, креатив та командну роботу. Різні локації, зустрічі з нашими цікавими і веселими агентами, завдання, які змусять дітей повністю зануритися в світ квесту – все це гарантує агентство Склянка Мрій.

Після того, як діти пройдуть всі завдання, ключі та підказки в результаті виконання наших загадок, вони відправляються на фінальну локацію, де їм належить виконати основну місію квесту і успішно закінчити нашу гру!

Хто працює над квестами для дітей?

фото дитячий квест в лісі

Розробкою квесту для дітей займаються професійні педагоги в індивідуальному порядку, тому ми враховуємо специфіку заходи та групи дітей. Дуже важливо те, що ми підбираємо завдання відповідно з віком дітей, тому ніколи не поставимо задачу, яку їм буде не під силу вирішити! Гра проходить в легкому, але цікавому форматі, а її результатом завжди буде успіх Ваших дітей, який обов'язково підштовхне їх до майбутніх перемог та успіхів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner